هزینه و مدارک لازم برای تاسیس و ثبت شرکت

بهطور مثال اگر یک شرکت عمرانی هستید و محل درآمد شما، دریافت پروژههای عمرانی از طریق شرکت در مناقصات است، قطعا شرکت سهامی خاص بهتر است. هزینه تاسیس شرکت ساختمانی خصوصی در ترکیه به شرح زیر است. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی است که هیچ ارتباط سازمانی با سامانه استعداد درخشان ندارد. به طور نرمال زمانی که به طول می انجامد تا ثبت شرکت صورت گیرد ۳۰ الی ۴۵ روز کاری است.لازم به ذکر است با توجه به نوع شرکتی که ثبت می گردد میبایست مبلغ معینی از سرمایه شرکت به حوزه مالیاتی پرداخت گردد.روند ثبت شرکت یک روند کاملا مشخص می باشد که پیش از ثبت شرکت متقاضی باید از تمامی مراحل آن آگاه باشد ، همچنین هزینه ثبت شرکت پس از بررسی های کارشناسان موسسه حقوقی ثبت شرکت کریم خان به طور کامل به متقاضیان اعلام می گردد. در این مقاله سعی داریم مفهوم کلی شرکت با مسئولیت محدود، مدارک و مراحل آن را با شما در میان بگذاریم. یکی دیگر از نکات مهمی که باید بدان توجه ویژه ای داشته باشید شهری است که برای استقرار و ثبت شرکت برمی گزینید ، آیا قصد ثبت شرکت در تهران را دارید و یا متقاضی ثبت شرکت در شهرستان هستید؟

مراحل ثبت شرکت اینترنتی

هنگامی که قصد ثبت شرکت را دارید، باید تعیین نمایید که سرمایه شرکت شما چه مقدار است. در صورتی که قصد ثبت شرکت در تهران را دارید باید بدانید که هزینه ثبت شرکت در تهران در مقایسه با دیگر شهر های کشور و حتی کلان شهر ها متفاوت است همچنین باید این نکته را بدانید که ثبت شرکت در کلان شهرهایی همانند اصفهان و شیراز در مقایسه با شهرستان هایی که وسعت کمتری دارند به مراتب با هزینه بیشتری انجام می گیرد.جالب است بدانید یکی از نکات موثر در هزینه ثبت شرکت تعداد شرکای ثبتی و افراد متقاضی است که می تواند سبب تغییرات مهمی در هزینه های ثبت شرکت گردد. اگر اتفاقی وارد این صفحه نشده باشید، یا به دنبال ثبت شرکت هستید و دوست دارید در مورد مفاهیم کلی، قوانین، هزینه های ثبت شرکت و البته روشهای موجود بدانید؛ یا اینکه دوست دارید اطلاعات دقیقتری از قوانین مربوط به ثبت شرکت ها داشته باشید. هزینه ثبت شرکت به اقسام مختلفی تقسیم می گردد ، در حقیقت هزینه ثبت شرکت شامل قیمت پایه ثبتی، حقالدرج، حقالثبت ، حق ابطال تمبرهای داخل اداره ثبت شرکت ها ، هزینه های پستی ، حق الوکاله ، اساسنامه ، اظهارنامه ، ورود اطلاعات ، تنظیم صورت جلسات ، پیگیری و مشاوره ، واریزی های اداره ثبت ، اوراق ثبت و درج آگهی در روزنامه رسمی و روزنامه های کثیرالانتشار و حتی سرمایه اولیه مورد نیاز خود شرکت می باشد ، همچنین لازم به ذکر است که نرخ هزینه ثبت شرکت در انواع مختلف شرکت ها متفاوت بوده و کاملا وابسته به نوع شرکت است.لازم به ذکر است که هزینه نهایی ثبت شرکت شما پس از مشاوره با کارشناسان و وکلای موسسه ثبت کریم خان به شما اعلام خواهد گردید.یکی دیگر از عوامل مهمی که در هزینه ثبت شرکت دخیل است سرعت انجام کار در موسسات حقوقی با توجه به نوع شرکت می باشد.مشاوران ثبت شرکت کریم خان با ارائه اطلاعات لازم و دقیق مرتبط با شرکت شما سعی بر این دارند تا هزینه نهایی ثبت شرکت را برای شما تخمین بزنند.حق الزحمه موسسات حقوقی و مشاوران حوزه ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت در حیطه خدماتی یا تولیدی تفاوت زیادی نخواهد داشت. Data was gener ated with GSA C onte nt G enerator D emoversion.

ثبت شرکت سهامی خاص

موضوعاتی که برای ثبت نیاز به مجوز ندارند اما بعد از ثبت شرکت و برای فعالیت نیاز به اخذ مجوز از وزارتخانه، سازمان و یا نهاد مرتبط و ذی ربط دارند. پس از تحویل مدارک در قالب پاکت مخصوص اداره ثبت شرکت ها ، پس از 3 الی 5 روز مشخص می گردد که شرکت شما در اداره ثبت شرکت ها ثبت شده است یا خیر . شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل میشود و مسئولیت هریک از شرکا به نسبت سرمایهای است که در شرکت گذاشته است. این شرکت مطابق قانون ماده ۹۴ قانون تجارت شرکتی است که بین ۲ یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل می گردد و افراد به میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت می باشند. ضمن این که، یکی از مدارکی که برای ثبت شرکتهای تشکیل شده، به هنگام تقاضی ثبت، ضروری تلقی شده است، اقرار مدیر شرکت است به این که شرایط مذکور تحقق پیدا کردهاند(ماده 4 نظام نامه قانون تجارت وزارت عدلیه مصوب 1311 با اصلاحات بعدی) میباشد. سوال ـ آیا در اداره ثبت شرکتها کنترلی بر روی سرمایه نقدی و یا غیر نقدی صورت میگیرد یا خیر؟

علاوه بر این، قانون گذار سیستم خاصی برای کنترل این امر که آیا کل سرمایه نقدی تعهد شده پرداخت گردیده و یا سهم الشرکه های غیرنقدی تقویم و تسلیم شده اشت یا خیر، مقرر نکرده است. قانون فرصتی را که در آن سرمایه نقدی باید پرداخت شود و سهم شرکای غیرنقدی باید تسلیم شوند، معین نکرده است و این امر به شرکا این امکان را میدهد که آزادانه مهلت ذکر شده را مشخص کنند. این امر باید در ظرف ماه اول ثبت هر شرکت و توسط اداره ثبت محل یا جانشین آن، بسته به مورد، در مجله رسمی دادگستری و یکی از جراید کثیر الانتشار مرکز اصلی شرکت، به خرج خود شرکت انجام گیرد. سلام برای ارسال کارت و سند خودرو بازه خاصی مشخص نیست ولی به طور معمول کارت خودرو در ابتدا و سند بعد از طریق پست ارسال می گردد بازه 1 هفته تا 1 ماه. همچنین باید نوع سرمایه شرکت اعم از نقدی و غیر نقدی را نیز تعیین نمایید تا هزینه ثبت شرکت مشخص شود. در فرآیند ثبت شرکت، ابتدا باید شریک ها مشخص شوند و با توجه به ثبت انواع شرکت های ذکر شده در اواسط مقاله، میتواند شریک های دو یا چند نفره را در بر گیرد.